Co to DPF DAF 106 i ile kosztuje ?

Filtr spalin DAF XF 106 jest niezbędny do oczyszczania spalin. Jego obudowa jest wykonana z metalu, a wnętrze jest wykonane z ceramiki. Wkład ceramiczny zawiera wiele małych kanałów, przez które przepływają spaliny; dlatego ważne jest, aby ich przekrój nie był zmniejszony. Bardzo często filtry DPF DAF XF 106 mają zmniejszone przekroje kanalików z powodu odkładającej się sadzy. W naszej firmie DPFDAF.PL oferujemy usługę regeneracji filtrów, która obejmuje usunięcie sadzy i przywrócenie normalnego przepływu powietrza bez użycia chemii. Możemy również wymienić obecny wkład ceramiczny na fabrycznie nowy.

Warto podkreślić, że regenerowane filtry cząstek stałych DAF XF 106 są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o cenę. Jest to produkt, który nie różni się od nowego pod wieloma względami: jest sprawny i wygląda nowocześnie.

Nasz sklep internetowy DPFDAF.pl oferuje szeroki zakres naszych produktów. Obowiązkowo oferujemy filtry cząstek stałych do pojazdów DAF XF 106, ale także do pojazdów euro 6 Scania ,MAN, Volvo, Renault, Mercedes i Iveco. Cena nowych filtrów DPF DAF 106 LIFT to jedyne 3450 złotych. Koszt czyszczenia DPF EURO 6 TO 950 złotych

DPF DAF 106 3450ZŁ
Podziel się wpisem:
Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
0